Adria-Neptun Praha Homepage
Adria - Neptun s.r.o. >> Vzdělávací projekt Adria-Neptun
Adria-Neptun Hotel Adria Triton Restaurant Hotel Zlatá hvězda Restaurace U Pinkasů Adria-Neptun Praha Homepage
 

Vzdělávací projekt Adria-Neptun

Je radost být zaměstnancem společnosti Adria-Neptun spol. s r.o.

Proč, ptáte se? Důvodů je spousta,  ale v tuto chvíli Vás – naše hosty, kolegy, dodavatele i ostatní spřízněné duše - chceme upozornit na skutečnost, že Adria-Neptun získala v březnu 2010 grant od Evropského sociálního fondu určený na vzdělávací program s podtitulem „Jak zkvalitnit služby poskytované v gastronomii a hotelnictví“.

Co si od programu slibujeme? Máme radost, že jsme dostali jedinečnou šanci zvýšit si profesní kvalifikaci, prohloubit jazykové znalosti, naučit se efektivnější práci s počítačem, rozvíjet osobnostní předpoklady pro svou práci, učit se řídit zaměstnance, motivovat kolegy. A spoustu dalšího.

Co to znamená pro Vás – naše hosty? Myslíte si, že děláme svou práci s láskou a dobře? Až k nám zavítáte příště, budete ještě spokojenější. Naším cílem je spokojený zákazník, který se rád vrací, a náš vzdělávací program nám pomůže tohoto cíle dosáhnout.

Zajímají vás čísla? 80% nákladů projektu je financováno z veřejných rozpočtů a zbylých 20% bude financováno ze zdrojů společnosti Adria-Neptun. Náš vzdělávací program byl zahájen 1.3.2010 a potrvá 30 měsíců. Během této doby absolvuje více než 60 zaměstnanců přibližně 70 různých školení.

A na co nesmíme zapomenout? Vyjádřit svůj dík Operačnímu Programu Praha – Adaptabilita, jehož prostřednictvím Evropský sociální fond, hlavní město Praha a Ministerstvo financí ČR částečně poskytly finance na náš vzdělávací projekt.

Na těchto stránkách vás budeme průběžně informovat o absolvovaných školeních, o tom, co nového jsme se dozvěděli a naučili a jak se naše nově nabyté znalosti projeví v poskytovaných službách...

Tiskovou zprávu o zahájeni vzdělávacího projektu Adria - Neptun si můžete přečíst zde.

Interní kurzy na plné obrátky
Již od května 2011 se v naší společnosti v rámci vzdělávacího programu odehrává jedná významná novinka - interní proškolování vedené interními lektory z řad zaměstnanců. Interní lektoři se na svou novou roli pečlivě připravovali a od května 2011 začali postupně proškolovat své kolegy v nejrůznějších oblastech. Jsou to například obchodní a prodejní strategie, gastronomie, počítačové dovednosti, vnitroekonomika, propagace a marketing, technika vedení lidí,  technika procesů, prezentační a prodejní dovednosti, jednání s hosty, přístup obsluhy k hostům, užívání techniky a úsporná opatření. Interní proškolování má velké výhody - je vždy šité namíru, lektor dobře zná své publikum a témata jsou aktuální. Interní kurzy také zajistí kontinuity vzdělávání po skončení projektu OPPA.

Třeseme se na/před jazyky!
Září 2010

Přes léto jsme nelenili a  rozjeli detektivní pátrání. Po čem jsme pátrali? No přece po nejlepších jazykových školách v Praze. Ty jsme, jak v tuto chvíli věříme, našli a můžeme se začít jazykově vzdělávat.

Naši zaměstnanci prošli úvodním testováním a v tuto chvíli si vybírají z bohaté nabídky jazykových kurzů. Budeme chodit na angličtinu, němčinu, ruštinu a španělštinu a jazyková výuka bude probíhat 4 semestry (zimní 2010 - letní 2012).

Někteří z nás berou jazykové vzdělání jako nutné zlo (přece jen by se daly o víkendech dělat příjemnější věci než se biflovat slovíčka, že?), někteří se těší, jak si rozšíří své obzory. Každopádně plni očekávání jsme všichni. Držte nám palce, aby se očekávání brzy proměnilo v nadšení.


MenuKontakt
ADRIA - NEPTUN, spol. s r. o.
Václavské námětí 26/784
110 00 Praha 1
Tel.: +420.221 081 111
Email:
Triton Restaurant | Restaurace U Pinkasů | Hotel Zlatá hvězda Třeboň | Hotel Adria Praha